O NÁS

Toto je náš příběh ...

éra žigulíků a embéček

1991, to je rok, kdy jsme začali. Parta čtyř lidí, kteří usoudili, že prodávat lidem potřeby na auta je cool, protože těsně po revoluci tady jezdily staré káry (embéčka, žigulíci, trabanti atd.) a každý zajímavý doplněk, který tu vaši káru odlišil nebo vylepšil se počítal. A že těch doplňků tu na začátku bylo opravdu jako šafránu!!!

čerpací stanice, kde nic nebylo

Když jsme se rozkoukali, dva z nás se vrhli na čerpačky, kde byly poloprázdné regály. Každý zajímavý doplněk nebo užitečnou potřebu pro motoristy nám rvali z rukou. Tak jsme dali dohromady grupu obchodních zástupců a šli na to s pokřikem hurááá (a taky trošku hurá systémem...).

Že to nemohlo dopadnout jinak než velkým krachem, to už bychom dnes věděli také.

po černém pátku

Když jsme se otřepali a shlédli tu spoušť, která po nás zbyla, dali jsme hlavy dohromady. Navázali na to, co nám šlo dobře a opustili postupy, které nás srazily na kolena. Když se zase pár penízků sesypalo na hromádku, začali jsme námluvy s italským výrobcem autodoplňků BOTTARI a založili jsme společnou firmu, která od roku 2002 začala šířit autodoplňky s pověstným italským šarmem do sítí čerpaček, hypermarketů, hobby marketů a do kamenných konzumů.

o firmě, kde zítra již znamenalo včera

Konkurence přitvrzuje, ale nám to vyhovuje. Žene nás to dál, rychleji a lépe. Co by mohlo být IN a COOL, okamžitě chytneme za pačesy a přidáme do nabídky dříve, než bys řekl švec. A pak se v roce 2015 spojujeme s firmou AutoMax, abychom společně vytvořili tygra, který vám nabídne vše, co by si mohl potenciální šofér nebo třeba blondýnka za volantem vůbec představit a sestavili sortiment, který nemá jen tak obdoby. A naše produkty najdete všude, na čerpačkách, v hypermarketech, v konzumech s autodíly, v myčkách aut, v dragstórech i v nabídkách e-shopů, co mají pod čepicí.

éra žigulíků skončila, dnes tu jsou bavoráci a audiny, ale my jsme tu stále

Takže to pokračuje. Chcete vědět jak? Vy sami můžete být toho součástí. Zaregistrujte se na e-shopu nebo začněte rovnou nakupovat i bez registrace. Buďte mazaní a buďte SMART! Vždy se tu něco pro vás najde, co budete potřebovat nebo chtít...

NAŠE VIZE

Chceme vám ulehčovat cestování a pomáhat vám s vašimi dvou a čtyřkolovými miláčky. Abyste věděli, jaký produkt si můžete vybrat a proč, abyste si mohli kupovat hezké, užitečné a bezpečné produkty a uměli je správně používat.

Abyste si zjednodušili a zpříjemnili svůj život za volantem a na cestách.