Vzorek ZDARMA:

Revoluční tabletka do ostřikovače

Tyto tabletky nás tak neuvěřitelně nadchly a chceme, aby nadchly i vás, proto jsme se rozhodli poslat vám vzorek zdarma. Jediné, co pro to musíte udělat, je zadat svou adresu. Tabletka vám přijde domů poštou. Poštovné platíme za vás.

Akce pro prvních 200 nejrychlejších!

Mějte vždy po ruce chytrou tabletku, kterou stačí jen vhodit do nádržky ostřikovače a zalít obyčejnou vodou.

Nemusíte kvůli tomu jezdit na pumpu nebo do obchodu a tahat se s těžkými nádobami. Buďte chytří! 

Ještě zbývá 0 tabletek.

3 HLAVNÍ VÝHODY

JE TO LEVNÉ A ÚČINNÉ

Z jedné tabletky získáte až 4,5 litru letní směsi do ostřikovače, která voní a dokonale čistí sklo od mastnoty, špíny a zaschlého hmyzu. Zároveň čistí trubičky a trysky ostřikovače od usazenin.

JE VŽDY PO RUCE

Můžete vozit sebou v autě, aniž zabírá místo nebo hrozí, že vyteče a zašpiní nebo zamočí interiér. Jednoduše jí dejte do kastlíku auta a použijte vždy, když vám směs v ostřikovači dojde třeba uprostřed cesty na dovolenou.

JE SNADNO POUŽITELNÁ

To zvládne každý. Vhoďte tabletku do nádržky ostřikovače a zalijte obyčejnou vodou z kohoutku. 1 tabletu můžete zalít až 4,5 litry vody. Tabletka se do hodiny rozpustí a máte směs hotovou k okamžitému použití.

CO O TABLETĚ ŘEKLI TI, CO JÍ POUŽILI

Bezva nápad, to musí ocenit každý! Před tím jsem vždycky polovičku lahve vycákala do motoru, místo do nádržky ostřikovače. Jenom pozor, tabletku nedávejte dětem, Vojta si jí chtěl vycucat jako bonbón...

Terezana mateřské dovolené

Je to praktické a levné. Z jedné tabletky pořídíte přes 4 litry kvalitní letní směsi.Tableta je navíc vyrobená v Německu a testovaná Dekrou, takže o kvalitě nepochybuji a přesvědčil jsem se, že to opravdu funguje. Můžu jenom doporučit!

Radekstátní zaměstnanec

Já sice nemám auto, ale ten nápad se mi líbí! Ale ještě víc by se mi líbilo, kdyby něco podobného vymysleli s vínem...

Přemysldůchodce, náš fanda

NA ČISTÉ SKLO CHYTŘE!

Ještě zbývá 0 tabletek.